• O nas

  dr n. med. Tomasz Kuszczak

  specjalista periodontologii i chorób przyzębia, implantolog

  Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Zdobył tytuł lekarza specjalisty oraz doktora nauk medycznych w dziedzinie periodontologii. Nauczyciel akademicki, opiekun osób odbywających staże podyplomowe i specjalizacyjne w Klinice Periodontologii UM w Poznaniu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Od wielu lat zajmuje się implantologią, chirurgią śluzówkowo-dziąsłową oraz stomatologią estetyczną. Uczestniczy w wielu szkoleniach oraz konferencjach naukowych w Polsce i za granicą. Posiada bogate doświadczenie w zabiegach pokrywania recesji dziąsłowych, usuwaniu zębów mądrości, nowoczesnej implantologii oraz dużych odbudowach protetycznych.

  lek. dent. Kamila Gryniewicz

  specjalista chirurgii stomatologicznej, implantolog

  Z wyróżnieniem ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Wykładowca w Katedrze i Klinice Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała tytuł lekarza specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Stale podnosi swe kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach praktycznych oraz w konferencjach naukowych.Chętnie wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, stomatologii zachowawczej i protetyki. Cieszy się opinią świetnego lekarza, wrażliwego na potrzeby Pacjentów.

  lek. dent. Adrian Krynicki

  Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Odbył staż podyplomowy w renomowanej placówce służby zdrowia. Zdobywa wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach naukowych. W naszym gabinecie poświęca się stomatologii zachowawczej i chirurgii. Jego szczególnym zainteresowaniem jest endodoncja czyli leczenie kanałowe.

  Izabela Kacprzak

  dyplomowana higienistka stomatologiczna

  Ukończyła 2-letnią szkołę medyczną na kierunku asystentka i higienistka stomatologiczna oraz szereg kursów i szkoleń. Od kilkunastu lat profesjonalnie wykonuje zabiegi higienizacji i wybielania oraz czynnie asystuje podczas zabiegów stomatologicznych i chirurgicznych. Prekursorka pracy ergonomicznej i pracy na 6 rąk z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego. Ogromną satysfakcję sprawiają jej zabiegi higienizacyjne, motywując ją jeszcze bardziej do dalszego działania, co sprawia, że praca jest jej pasją. W czasie wolnym lubi jeździć na rowerze, słuchać muzyki oraz majsterkować w swojej pracowni plastycznej.

  Monika Kurek

  dyplomowana higienistka stomatologiczna

  Ukończyła szkołę osiągając dyplom higienistki stomatologicznej, który umożliwia samodzielne wykonywanie zabiegów. Współpracę z naszym gabinetem rozpoczęła w 2018 roku. Praca stanowi dla niej źródło satysfakcji i zadowolenia, szczególnie wtedy, gdy pacjenci opuszczają gabinet z uśmiechem na twarzy. Cechuje się wyjątkową empatią i delikatnością w kontaktach z ludźmi. Bierze udział w szkoleniach i konferencjach dla asystentek i higienistek. Poza pracą interesuje się tematyką budowania wewnętrznej siły oraz skupia się na spełnianiu swoich marzeń.

  Joanna Jośko

  dyplomowana higienistka stomatologiczna

  Ukończyła medyczną policealną szkołę w Poznaniu na kierunku higiena dentystyczna. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem wykonując zabiegi z zakresu higieny jamy ustnej i pomaga pacjentom dbać o swój uśmiech. Wspomaga lekarza w terapii periodontologicznej motywując i instruując pacjentów. Uczestniczy w licznych kursach oraz szkoleniach zdobywając niezbędną wiedzę potrzebną do pracy klinicznej.