• O nas

  dr n. med. Tomasz Kuszczak

  specjalista periodontologii i chorób przyzębia, implantolog

  Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Zdobył tytuł lekarza specjalisty oraz doktora nauk medycznych w dziedzinie periodontologii. Nauczyciel akademicki, opiekun osób odbywających staże podyplomowe i specjalizacyjne w Klinice Periodontologii UM w Poznaniu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Od wielu lat zajmuje się implantologią, chirurgią śluzówkowo-dziąsłową oraz stomatologią estetyczną. Uczestniczy w wielu szkoleniach oraz konferencjach naukowych w Polsce i za granicą. Posiada bogate doświadczenie w zabiegach pokrywania recesji dziąsłowych, usuwaniu zębów mądrości, nowoczesnej implantologii oraz dużych odbudowach protetycznych.

  lek. dent. Kamila Gryniewicz

  specjalista chirurgii stomatologicznej, implantolog

  Z wyróżnieniem ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Wykładowca w Katedrze i Klinice Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała tytuł lekarza specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Stale podnosi swe kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach praktycznych oraz w konferencjach naukowych.Chętnie wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii, stomatologii zachowawczej i protetyki. Cieszy się opinią świetnego lekarza, wrażliwego na potrzeby Pacjentów.

  lek. dent. Adrian Krynicki

  Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Odbył staż podyplomowy w renomowanej placówce służby zdrowia. Zdobywa wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach naukowych. W naszym gabinecie poświęca się stomatologii zachowawczej i chirurgii. Jego szczególnym zainteresowaniem jest endodoncja czyli leczenie kanałowe.