Opinie


Personel bardzo uprzejmy oraz profesjonalny, indywidualne podejście do pacjenta, ceny przystępne, polecam

Joanna B.


Po kilku wizytach mogę stwierdzić, że z cała pewnością mogę polecić tę klinikę oraz dr Tomasza Kuszczaka i jego zespół. Usługi profesjonalne, sprawne świadczone w bardzo miłej atmosferze i przyjemnym miejscu. Doktor szybko diagnozuje problemy, wyjaśnia je pacjentowi i określa plan leczenia, rozwiewa wszelkie wątpliwości i ma bardzo przystępne podejście do pacjenta.

matekfj


Piękny gabinet..wspaniały lekarz.. leczę się u Dra Kuszczaka od prawie dekady.. jeszcze kiedy pracował w Gabinecie na Powstań Narodowych..zęby zawsze leczone perfekcyjnie…duża wiedza i nowoczesny sprzęt i gabinet…w razie bólu zawsze pomoże… pozdrawiam

Maciej G.


Pelen profesjonalizm ,mila obsluga i fajny gabinet.Mozna smialo polecic.korzystam juz od lat i z czystym sumieniem polecam.

Maciej Jan K.


Bardzo polecam. U mnie był robiony implant górnej jedynki i kanałowe drugiej z wybielaniem, wszystko u Doktora Kuszczaka. Efekt idealny. Pełen profesjonalizm, cena odpowiednia, bardzo miła obsługa.

Julia Kaja W.


Pan Doktor Kuszczak jest zawsze bardzo profesjonalny, szybko znajdując właściwy kierunek leczenia. Na wizytę nie czeka się w długo w gabinecie, a spóźnienia to rzadkość. Co ważne leczenie jest bezbolesne. Serdecznie polecam!

Emil R.


Najlepszy dentysta w Poznaniu :). Aktualna wiedza, nowoczesny sprzęt, szacunek do czasu klienta (wizyta faktycznie zaczyna się o umówionej godzinie), znieczulenia, po których nie czuć bólu nawet przy leczeniu kanałowym, SMS przypominający o wizycie, miła obsługa. Korzystam od lat, nigdy nie trzeba było niczego poprawiać. Jak „robić zęby” to właśnie tutaj :). Można płacić kartą, zawsze wydawany jest paragon.

Lena


Byłam z nastoletnim synem poprawiać pracę innego dentysty. Dobry kontakt i normalne ceny. Na miejscu jest tomograf i od razu można było zrobić komplet zdjęć.

Anna J.